Ja swój zrobiłam z jagód,malin i banana ;)
Następnie wziełam sie na maliny które też dopiero wyciągnełam z zamrażarki
A na koniec banan
Efekt końcowy wyszedł taki:
Hej wszystkim,dzisiaj śpie u Klaudii , fajnie jest, tylko trochee duszno tu u niej w pokoju ale nie chcemy otwierać okien bo komary wlecą xd na początku kąpałyśmy sie w basenie, potem grałyśmy w siatke coś zjadlysmy ,potem do domu i tak sobie siedzimy, oglądamy filmy,robimy zdjęcia i tanczymy ;D
Witajcie , wlaśnie wygrzewam sie na słońcu , brakowalo mi troche odpoczynku , caly czas jakies wyjścia,wyjazdy, a teraz cisza ,spokój,słońce,leżing,smażing tegoo mi brakowało! Yh ;c jak ja bym chciała teraz byś nad morzem ;( pół metek wakacji za nami , to strasznie dołuje , po wakacjach znowu to samo..
Ale cóż!! Zaa rook Hiszpaniaa!!!!!!! Z obozymlodziezowe.pl !!!!!! Omg aż sie nie moge doczekać! Pierwszy raz jade , troche sie boje bo to ok. 30 godzin w autokarze ;/ ale to nic! To będą najlepsze wakacje w życiu napewno!
Wrócmy do teraz. Basen rozłożony, wiec odpoczynek trwa dalej!