niedziela, 11 sierpnia 2013

Wakacyjny koktajl

Hej , mam dla was "przepis" na trój-kolorowy koktajl .
Ja swój zrobiłam z jagód,malin i banana ;)



 
 Na początek wziełam jagody i zmiksowałam je z mlekiem , aby koktajl był słodszy możecie dodać troche cukru waniliowego , ja dodałam , ponieważ jagody dopiero wyciągnełam zamrażarki i troche straciły smak

Następnie wziełam sie na maliny które też dopiero wyciągnełam z zamrażarki

A na koniec banan

Efekt końcowy wyszedł taki:



piątek, 26 lipca 2013

Pomagamy psiakom!

Hej , chciałabym zachęcić was do akcji pomocy głodnym psiakom!
Oto jak możecie pomóc :
1.Kupcie koszulke , wiele wzorów do wyboru ,dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc psiakom ;) Jeśli jesteście zainteresowani wchodźcie http://szopshop.com/category.php?id_category=648
2.ZOSTAŃ SPONSOREM
Masz sklep zoologiczny? Hurtownię z karmą dla psów? Chcesz pomóc w promocji naszej akcji? Skontaktuj się z nami na info@karmimypsiaki.pl
3.Jeśli chcecie nakarmić jednego z psiaków wejdźcie na http://www.karmimypsiaki.pl/psiaki
Kliknijcie "nakarm psiaka" podajcie wasze imie ,wiek i e-mail , co jakiś czas będziecie dostawali maile od tej strony wystarczy po prostu kliknąć w linki podane  w mailu i już! 



Jeśli chcecie pomóc jeszcze bardziej TU możecie poczytać więcej ;)



The Butterfly Project



 
 Zasady:
  1.  Kiedy czujesz, że chcesz się pociąć, weź marker lub długopis i narysuj motyla na skórze, w miejscu gdzie występuje samookaleczenie.
  2. Nazwij motyla imieniem ukochanej osoby lub kogoś kto jest dla ciebie na prawdę bardzo ważny. 
  3. NIE zmywaj swojego motyla.
  4. Jeśli potniesz się zanim motyla już nie będzie na twojej ręce to umiera. Jeżeli nie potniesz się to żyje. 
  5. Jeśli masz więcej niż jeden, cięcie się zabija je wszystkie.
  6. Inna osoba może narysować motyla na tobie. Te motyle są wyjątkowe. Dbaj o nie. 
Nawet jeśli się nie tniesz, nie krępuj się narysować jakiegokolwiek motyla, aby pokazać swoje poparcie.  Jeśli to zrobisz  nazwij go imieniem kogoś kto teraz cierpi. Pokaż mu go.  To może pomóc. 







....................................................................................................................................................
Ja szczerze sie nie tne , ale też narysowałam sobie motyla , aby pokazać innym moim wsparcie ;)
                                            
   

poniedziałek, 22 lipca 2013

Nocka

Hej wszystkim,dzisiaj śpie u Klaudii , fajnie jest, tylko trochee duszno tu u niej w pokoju ale nie chcemy otwierać okien bo komary wlecą xd na początku kąpałyśmy sie w basenie, potem grałyśmy w siatke coś zjadlysmy ,potem do domu i tak sobie siedzimy, oglądamy filmy,robimy zdjęcia i tanczymy ;D

niedziela, 21 lipca 2013

5 szalonych planów na wakacje dla przyjaciół!

1. Tańczcie  w deszczu! - może to dla was głupie , ale jaką można mieć  z tego frajde!
Pomyślcie , jesteście w mieście , widzicie że zaczyna sie chmurzyć , po chwili zaczyna padać , coraz mocniej ,a  wy wstajecie zaczynacie tańczyć,wszyscy ludzie sie na was patrzą i sie uśmiechają do was! Zacznijcie tańczyć i zapraszajcie innych do tańca w deszczu!
2.Idźcie na plac zabaw , znajdzie jakie dzieci i powiedzcie że jesteście nimi z przyszłości - bedziecie mieli z tego nie złą zabawe , może dzieci sie wystraszą , ale będziecie mieli za to wspomnienia!


3.Rozłóżcie namiot na jakieś łace/polanie . Nie śpijcie całą noc - może to zwyczajne ale nie wiadomo co sie dzieje w nocy , gdy wszyscy śpią ! xd
4.Zróbcie kartki z napisem "Take what you need" tzn "weź co potrzebujesz" z wyrywanymi paskami np
lub mogą to też być kartki z napisem "Take a smile" tzn "weź usmiech"
I POWIEŚCIE JE W SWOIM MIEŚCIE! MOŻECIE SPRAWIĆ KOMUŚ USMIECH NA TWARZY :)

5. Może wspólne wakacje za granicą? To cos dla was wystarczy wejśc na http://www.obozymlodziezowe.pl/ poszukajcie kraju do którego was ciągnie , zarezerwujcie i jedźcie! Bardzo polecam! Ja wybieram sie tam  za rok do Hiszpani ;))





Odpoczywam

Witajcie , wlaśnie wygrzewam sie na słońcu , brakowalo mi troche odpoczynku , caly czas jakies wyjścia,wyjazdy, a teraz cisza ,spokój,słońce,leżing,smażing tegoo mi brakowało! Yh ;c jak ja bym chciała teraz byś nad morzem ;( pół metek wakacji za nami , to strasznie dołuje , po wakacjach znowu to samo..
Ale cóż!! Zaa rook Hiszpaniaa!!!!!!! Z obozymlodziezowe.pl !!!!!! Omg aż sie nie moge doczekać! Pierwszy raz jade , troche sie boje bo to ok. 30 godzin w autokarze ;/ ale to nic! To będą najlepsze wakacje w życiu napewno!
Wrócmy do teraz. Basen rozłożony, wiec odpoczynek trwa dalej!

sobota, 20 lipca 2013

Zaczynamy zabawe!

Hej , mam na imie Emilia.Od dzis zaczynam prowadzenie bloga , miałam już ich kilka ,postanowiłam że ten będzie inny,będzie ciekawszy,będzie dbały,będe sie starała żeby był popularny!

Zaczełam czuć jakby nowe życie , jakby cos sie zmieniło w te wakacje i chyba dobrze myśle.Zaczełam słyszeć że sie zmieniłam na plus , kiedyś zamknięta i nieśmiała w sobie dziewczyna,nie przebywająca w ludźmi,nie mająca za dużo znajomych , a jak już to szybko ich traciła , teraz szalona , mająca ochote krzyczeć do wszystkich, uśmiechnięta dziewczyna.Chociaż nie do końca wszystko sie zmieniło ,nadal troszeczkee nieśmiała ale to w stopni minimalnym.Jednak nadal lubie samotność , lubie przebywać w ciszy  , nienawidze jak ktoś mi przeszkadza <--- to sie nie zmieniło. Hmm zaczynam chyba siebie sama akceptować, to chyba dobrze. Mam przyjaciółki,dobrych znajomych z którymi codziennie wychodze i sie świetnie bawimi , mase wspomnień , cóż chcieć więcej ...
Tak to my , ja ta brzydsza w okularach, ta druga to Klaudia. Co ja bym bez niej zrobiła ;( <3